Inžinerinių sistemų aptarnavimas

Esame inovatyvi įmonė ir pačias naujausias technologijas diegiame būtent pastatų inžinerinių sistemų monitoringui (stebėjimui) ir valdymui. Mes pirmieji Lietuvoje išbandėme Danfoss ECL portal galimybes šilumos punktų, dujinių, geoterminių ir airoterminių katilinių, vėsinimo ir vėdinimo sistemų valdymui. Taip pat mes pirmieji ir iki šio vieninteliai diegiame elektrones uždarų šildymo , vėdinimo sistemų slėgio palaikymo ir avarinių nuotekių stabdymo bei monitoringo sistemas.

Šiuo metu turime galimybę per WEB serverį arba per mobiliojo telefono aplikaciją distanciniu būdu valdyti iki 100 objektų.

Taip pat pirmieji Lietuvoje įgyvendinom ir BUDERUS kaskadinės katilinės su daugelių kontūrų skirtų viešbučio karšto vandens, šildymo ir vėdinimo sistemų stebėjimui ir tiksliam valdymui. Taip pat per mobiliasias  aplikacijas stebine ir valdome vėdinimo sistemas, oro kondicionierius ir šilumos siurblius oras-oras.

Eksploatacijos padalinyje dar 2014m pradėta naudoti užduočių registracijos ir jų vykdymo kontrolės sistema TASKENGER. Nuo 2016 m. vidurio pereita prie tobulesnės užduočių valdymo programos TASKER.  Tai yra kobiškai naujas, 21a. stiliaus „žingsnis“ kokybės kontrolės sistemoje, tik joje maksibaliai eleminuojamas žmogiškasis faktorius, dėl kurio užduotis vykdoma ne nustatyta dieną, konkrečią valandą, bet „tuoj“, arba „rytoj“, kas gali trukti ir ne vieną mėnesį.

Įmonėje įdiegtos inovacijos pradėjo duoti naudą visų pirma mūsų užsakovams, kurie jau nuo 2015m. turi galimybę užsisakyti pačia pigiausią, tačiau energijos taupymo atžvilgiu ir pačią efektyviausią objekto priežiūros paslaugą – internetu. Žinoma prieš tai objekte turi būti instaliuota moderni įranga ir internetinė prieiga. Šią paslaugas taip pat teikia mūsų įmonės sistemų automatizacijos padalinys, todėl tai ilgai netrunka, o kainuoja vos keliais šimtais eurų brangiau, nei morališkai pasenę , 20a. pabaigos automatizacijos sprendimai. Objektų priežiūra modernia programine įranga įgalina sutataupyti nuo 7% proc. (jei jau buvo įdiegta modernūs šildymo kontūrų valdikliai, tačiau, grafikai nebuvo individualiai pritaikyti prie pastato)  iki 75%, kai objekte keičiama šildymo koncepcija, nustatomos grubios klaidos ir pakeičiami moraliai arba techniškai pasenę įrenginiai.

Perduokite savo pastato šilumos punkto ar katilinės valdymą iš 20a. vidurio manieromis išauklėto santechniko „Tuoj Rytojaus“ į 21a. išmanaus ir atsakingo energetiko „ON Line“ rankas ir jau pirmą mėnesį jus nudžiuginsime sumažėjusiomis sąnaudomis.