Apie mus

          UAB „Vilšansta LT" - turinti didelę patirtį ir kvalifikuotą personalą, pastatų inžinerinių sistemų bei lauko inžinerinių tinklų montavimo ir projektavimo įmonė, atliekanti ir šių sistemų techninę priežiūrą, aptarnavimą (eksploataciją) ir remontą.
          2015 m. birželio 2 d. Statybos produkcijos ir sertifikavimo centras mūsų įmonei išdavė atestatą Nr. 7674, kuris suteikia teisę būti ypatingų statinių statybos rangovu montuojant inžinerines sistemas gyvenamuosiuose ir negyvenamuosiuose pastatuose (tarp jų - kultūros paveldo statiniuose) bei tiesiant lauko dujotiekio, šilumos tiekimo, vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinius tinklus. Turime teisę dirbti plataus spektro statybos darbų srityse: statinio dujų inžinerinių sistemų įrengimas, dujų tinklų tiesimas, šilumos tinklų tiesimas, katilinių ir šilumos punktų įrengimas, statinio šildymo, vėdinimo ir oro kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų šalinimo inžinerinių sistemų įrengimas. Savo jėgomis atliekame šilumos punktų ir katilinių automatizaciją ir dispečerizaciją.
          Atestuoti įmonės projektavimo-gamybos paruošimo padalinio projektuotojai rengia lauko inžinerinių tinklų (dujotiekių, šilumos tiekimo tinklų, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų) bei gyvenamųjų ir negyvenamųjų pastatų vidaus inžinerinių sistemų (dujotiekio, katilinių ir šilumos punktų, šildymo-vėdinimo ir oro kondicionavimo, vandentiekio ir nuotekų šalinimo tinklų) techninius ir darbo projektus.
          Valstybinės energetikos inspekcijos prie Energetikos ministerijos įmonei išduoti atestatai Nr. G-0365, T-1176, E-1987 suteikia teisę eksploatuoti gamtinių dujų įrenginius, šilumos gamybos ir transformavimo įrenginius ir turbinas bei elektros įrenginius. Šia veikla užsiima UAB „Vilšansta LT" eksploatacijos padalinys, kuris aptarnauja visas gyvenamų ir negyvenamųjų pastatų vidaus inžinerines sistemas, išskyrus silpnų srovių tinklus. Todėl mus pasirinkę užsakovai gali būti ramūs, kad suprojektuotos sistemos bus ne tik kokybiškai sumontuotos, bet ir vėliau prižiūrimos kvalifikuoto personalo, o tai užtikrins šių sistemų ilgalaikį ir ekonomišką veikimą.

ISTORIJA IR VIZIJA

          UAB „VilŠANSta LT" istorija, vizija ir tikslai yra užkoduoti bendrovės pavadinime. Dar 1991 m. buvo įregistruota PĮ „ŠANS", kurios pavadinimu norėta išreikšti viltį ir pasidžiaugti atsiradusia galimybe nepriklausomoje Lietuvoje dirbti ne tik „valdišką" darbą. Energetine veikla įmonė pradėjo užsiimti nuo 1994 m. Nuo tada pavadinimas buvo suprantamas kaip kodas, reiškiantis Šildymas, Automatika ir Naujos Sistemos. Įmonės veikla buvo vykdoma daugiausia Vilniuje, tačiau greitai nuo šilumos apskaitos prietaisų ir šilumos punktų montavimo išsiplėtė iki inžinerinių sistemų montavimo ir tinklų statybos.
          Taip 1998 m. atsirado UAB „VILŠANSTA", kuri 2008 m. perregistruota į UAB "Vilšansta LT" išlaikė ne tik pirminę prasmę savo pavadinime, bet ir labiausiai patyrusių darbuotojų kolektyvo branduolį. Įmonė įsipareigoja savo užsakovams projektuoti ir diegti naujausias inovatyvias inžinerines sistemas ne tik Vilniuje, bet ir visoje Lietuvoje. Mūsų tikslas yra pateisinti užsakovo viltis ir išpildyti jo norą gyventi maksimaliai komfortabiliai minimaliai naudojant energetinius resursus.